Zabiegi dla dzieci i młodzieży

Zabiegi dla dzieci i młodzieży

Oczyszczanie manualne twarzy dzieci i nastolatków / Zabiegi na trądzik młodzieńczy

W Gabinecie Kosmetycznym Anna Hordyńska Terapie Twarzy i Ciała w Rzeszowie wykonuję zabieg oczyszczania manualnego twarzy dzieci i nastolatków

W przypadku trądziku, prosaków, zaskórników i krost dermatolog często proponuje wizytę w gabinecie kosmetycznym. Niestety nie wszystkie kosmetyczki mają doświadczenie w tego typu zabiegach na najmłodszych klientach i nie chcą ich wykonywać. Specjalizuję się w oczyszczaniu skóry twarzy dzieci i nastolatków. Mam na tym polu wielu zadowolonych klientów i ich rodziców. Mam duże doświadczenie potrzebne przy takich zabiegach.

Dokładność i sterylność są priorytetem przy wykonywanym przeze mnie oczyszczaniu. Po moim zabiegu skóra szybko się goi, nie wymaga rekonwalescencji. Do każdego młodego klienta podchodzę indywidualnie dobierając odpowiednią terapię.

Wykonuję również zabiegi przeciwtrądzikowe przeznaczone specjalnie dla nastolatków, z użyciem profesjonalnych kosmetyków o działaniu łagodzącym istniejące zmiany i zapobiegającym tworzeniu się nowych. 

Istnieje również możliwość umówienia się na bezpłatną konsultację, na której ocenię stan cery „na żywo” i dobiorę odpowiednie zabiegi oraz doradzę w sprawie pielęgnacji domowej.