Kosmetyka upiększająca

Kosmetyka upiększająca

W Gabinecie Kosmetycznym Anna Hordyńska Terapie Twarzy i Ciała w Rzeszowie proponuję szereg zabiegów upiększających. W mojej ofercie przekłuwanie uszu metodą BLOMDAHL – oboje uszu jednocześnie (metoda bezpieczna i hipoalergiczna, bez niklu), przedłużanie rzęs 1:1 SECRET LASHES (pogrubienie, zagęszczenie); henna brwi i rzęs (profesjonalny dobór koloru, kształtu brwi, podkreślenie oprawy oczu). Wykonuję także profesjonalny makijaż okolicznościowy, makijaż wieczorowy, makijaż dzienny, makijaż do sesji zdjęciowej oraz makijaż ślubny.

Zabiegi upiększające:

Blomdahl oferuje wyłącznie sterylne produkty, oraz bezpieczne metody przekłuwania. Stosowana przeze mnie biżuteria jest przyjazna skórze i hipoalegiczna. Kolczyki używane do przekłucia są wykonane z plastiku medycznego lub tytanu. Metoda Blomdahl jest również bardzo polecana dla dzieci ponieważ mogę przekłuć obydwoje uszu równocześnie, co w znacznym stopniu eliminuje strach i stres związany z zabiegiem.
W przypadku osób niepełnoletnich potrzebna jest obecność i zgoda rodziców lub prawnych opiekunów na wykonanie zabiegu przekłucia.

Każda panna młoda pragnie w swoim dniu wyglądać olśniewająco i wyjątkowo, dlatego z najwyższą starannością i wyczuciem dobieram rodzaj makijażu, by był piękny w rzeczywistości oraz na zdjęciach. Szczegółowo omawiam oczekiwania, staram się by makijaż tworzył spójną całość, wraz z suknią, dodatkami i temperamentem panny młodej. Używam produktów utrwalających makijaż, by idealnie prezentował się całą noc.

Dodatkowo pomagam dobrać pannie młodej odpowiednią pielęgnację skóry, a także proponuję zabiegi pielęgnacyjne by poprawić stan cery na tą wyjątkową okazję.

 

Zabieg stylizacji brwi i rzęs henną jest jednym z najpopularniejszych metod szybkiej poprawy urody – podkreśla spojrzenie, pozwala wydobyć atuty twarzy, tworzy „ramę” dla naszych oczu.

Staram się z największą dokładnością i precyzją dobrać kształt i kolor brwi, tak aby twarz nabrała nowego wyrazu, a efekt utrzymywał się jak najdłużej.