O mnie

WITAJ - JESTEM DLA CIEBIE

Z pasji do kosmetyki i metod holistycznych Dalekiego Wschodu powstało wyjątkowe miejsce – Gabinet Kosmetyczny „Anna Hordyńska – Terapie Twarzy i Ciała” – gdzie z uśmiechem, w iście domowej atmosferze zaopiekuję się wielowymiarowo Twoją urodą i zadbam o dobre samopoczucie. 

Proponuję skuteczne zabiegi kosmetyczne i odmładzające, m.in.: japoński masaż Kobido, Facemodeling, japoński Cosmolifting twarzy, masaż bańką chińską, oczyszczanie twarzy, zabiegi do cer problematycznych, peelingi medyczne, mezoterapię, makijaże okolicznościowe. Jestem jedynym na Podkarpaciu certyfikowanym Terapeutą Biologicznej Odnowy Twarzy. Posiadam również dwudziestoletnie doświadczenie w kosmetyce estetycznej.

Stawiam na profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście do każdego Klienta. Zapraszam na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, podczas których powiesz mi, z jakimi problemem się zmagasz, a ja dobiorę zabiegi w taki sposób, by pomóc Ci go rozwiązać. Program terapii twarzy i/lub ciała dobieram zawsze indywidualnie, skupiając się na zróżnicowanych potrzebach skóry – kompleksowo i w trosce o najmniejszy szczegół.

Zaufaj mi i pozwól pomóc sobie w kompleksowy sposób.